bartar

bartar790

نهال ها گیاهان جوانی هستند که هنوز گل نداده اند. بسیاری از باغبانان ترجیح می دهند گیاهان خود را از نهال شروع کنند زیرا نگهداری از آنها آسان است و به راحتی می توان آنها را پیوند داد. کاشت  نهال مزایای زیادی دارد.

مراقبت از نهال ها آسان است. آنها فقط یک یا دو بار در هفته باید آبیاری شوند و می توان آنها را با کودهای محلول در آب کود داد. نهال ها مانند گیاهان بالغ نیازی به هرس یا سرکشی ندارند.

نهال ها را می توان به راحتی پیوند داد. اگر گیاهان خود را از نهال شروع کنید، می توانید زمانی که به اندازه کافی بزرگ هستند آنها را به خانه دائمی آنها در باغ پیوند بزنید. این بسیار ساده تر از شروع گیاهان از دانه است.

فروش نهال ها اغلب ارزان تر از گیاهان بالغ هستند. می توانید نهال ها را در مهد کودک یا مرکز باغ محلی خود پیدا کنید. آنها به صورت آنلاین نیز در دسترس هستند.

نهال ها یک راه عالی برای شروع فصل باغبانی هستند. می توانید نهال ها را در داخل خانه شروع کنید و سپس زمانی که هوا به اندازه کافی گرم است آنها را در فضای باز پیوند بزنید. این به شما امکان می دهد گیاهان خود را زودتر در فصل رشد دهید.

نهال ها نیز راه خوبی برای رشد گیاهانی هستند که به عنوان گیاهان بالغ در دسترس نیستند. اگر می خواهید گیاه کمیاب یا غیر معمول را پرورش دهید، این می تواند مفید باشد.

اگر به دنبال گیاهی هستید که نگهداری از آن آسان باشد و به راحتی بتوان آن را پیوند داد، در نظر داشته باشید که گیاهان خود را از خرید نهال برترنهال شروع کنید. نهال ها دارای مزایای زیادی هستند که آنها را به انتخابی عالی برای باغداران تبدیل می کند.